H815R4DCA
MFR.Part #
H815R4DCA
JLCPCB Part #
C1405148
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS