CRG1206F15R
MFR.Part #
CRG1206F15R
JLCPCB Part #
C3915203
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS