H8160KFZA
MFR.Part #
H8160KFZA
JLCPCB Part #
C1403142
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS