H8125RBCA
MFR.Part #
H8125RBCA
JLCPCB Part #
C1407332
Description
-55℃~+155℃ 125Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS