H8118KBYA
MFR.Part #
H8118KBYA
JLCPCB Part #
C3544483
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS