H4P910RFCA
MFR.Part #
H4P910RFCA
JLCPCB Part #
C1405939
Description
-55℃~+155℃ 1W 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS