H4P1K62DZA
MFR.Part #
H4P1K62DZA
JLCPCB Part #
C1407503
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS