H4P4K87DCA
MFR.Part #
H4P4K87DCA
JLCPCB Part #
C1409211
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS