RA73F2A3K48BTDF
MFR.Part #
RA73F2A3K48BTDF
JLCPCB Part #
C6263041
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS