H4P3K32DCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P3K32DCA
JLCPCB Part #
C1409129
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS