Y0022200R000T9L
MFR.Part #
Y0022200R000T9L
JLCPCB Part #
C1491280
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1W 200Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS