H4P30K1DCA
MFR.Part #
H4P30K1DCA
JLCPCB Part #
C1409062
Description
-55℃~+155℃ 1W 30.1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS