H4P2K74DZA
MFR.Part #
H4P2K74DZA
JLCPCB Part #
C1407236
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.74kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS