H4P28K7DCA
MFR.Part #
H4P28K7DCA
JLCPCB Part #
C1409054
Description
-55℃~+155℃ 1W 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS