H4P261KDCA
MFR.Part #
H4P261KDCA
JLCPCB Part #
C3389516
Description
-55℃~+155℃ 1W 261kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS