Y144210K0000B0L
MFR.Part #
Y144210K0000B0L
JLCPCB Part #
C1477968
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 500mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors