H4P180KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P180KFCA
JLCPCB Part #
C1406029
Package
Plugin
Description
180kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS