H4P150KDZA
MFR.Part #
H4P150KDZA
JLCPCB Part #
C3520409
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS