H4931KBYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4931KBYA
JLCPCB Part #
C3350660
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS