PWR4522AS15R0JA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR4522AS15R0JA
JLCPCB Part #
C19290449
Package
Plugin
Description
-55℃~+350℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS