H4866KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4866KBCA
JLCPCB Part #
C1410252
Package
Plugin
Description
500mW 866kΩ ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS