H8866KBCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8866KBCA
JLCPCB Part #
C1407349
Package
Plugin
Description
250mW 866kΩ ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS