H4825KDYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4825KDYA
JLCPCB Part #
C1409815
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS