H47K68BZA
MFR.Part #
H47K68BZA
JLCPCB Part #
C3394057
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS