Y578750R0000A9L
MFR.Part #
Y578750R0000A9L
JLCPCB Part #
C1489294
Description
-55℃~+125℃ 50Ω 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS