H4549KBYA
MFR.Part #
H4549KBYA
JLCPCB Part #
C1411742
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS