H44K99BYA
MFR.Part #
H44K99BYA
JLCPCB Part #
C3401738
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS