H43K83DYA
MFR.Part #
H43K83DYA
JLCPCB Part #
C1409601
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS