H43K3FYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H43K3FYA
JLCPCB Part #
C1405870
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS