H43K4FYA
MFR.Part #
H43K4FYA
JLCPCB Part #
C1405869
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS