H439R2BZA
MFR.Part #
H439R2BZA
JLCPCB Part #
C3560466
Description
-55℃~+155℃ 39.2Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS