Y078634K0000F9L
MFR.Part #
Y078634K0000F9L
JLCPCB Part #
C1477490
Description
-55℃~+125℃ 34kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS