CPF0201B39K2E1
MFR.Part #
CPF0201B39K2E1
JLCPCB Part #
C3999186
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS