Y0007800R000Q9L
MFR.Part #
Y0007800R000Q9L
JLCPCB Part #
C1472405
Description
-55℃~+125℃ 600mW 800Ω ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS