H426R7FYA
MFR.Part #
H426R7FYA
JLCPCB Part #
C1405872
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS