H423R7BYA
MFR.Part #
H423R7BYA
JLCPCB Part #
C1411531
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS