H426K1BDA
MFR.Part #
H426K1BDA
JLCPCB Part #
C3489590
Description
-55℃~+155℃ 26.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS