H4261RFYA
MFR.Part #
H4261RFYA
JLCPCB Part #
C1405879
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS