H4261RBYA
MFR.Part #
H4261RBYA
JLCPCB Part #
C1412798
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS