H4250RDDA
MFR.Part #
H4250RDDA
JLCPCB Part #
C1408162
Description
-55℃~+155℃ 250Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS