H424R3BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H424R3BCA
JLCPCB Part #
C1410053
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS