H41K33BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K33BYA
JLCPCB Part #
C1412756
Package
Plugin
Description
1.33kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS