H41K21BDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H41K21BDA
JLCPCB Part #
C1411041
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS