H417R8DYA
MFR.Part #
H417R8DYA
JLCPCB Part #
C1409661
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS