H4158RBYA
MFR.Part #
H4158RBYA
JLCPCB Part #
C1415128
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS