ER582K2JT
MFR.Part #
ER582K2JT
JLCPCB Part #
C1405260
Description
0ppm/℃~+60ppm/℃ 2.2kΩ 7W Wirewound Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS