H4130KFYA
MFR.Part #
H4130KFYA
JLCPCB Part #
C3478685
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS