H4130KBDA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4130KBDA
JLCPCB Part #
C1411381
Package
Plugin
Description
130kΩ 500mW ±0.1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS