H4110KFDA
MFR.Part #
H4110KFDA
JLCPCB Part #
C3527300
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS