Y000768R0000T9L
MFR.Part #
Y000768R0000T9L
JLCPCB Part #
C1475547
Description
-55℃~+125℃ 600mW 68Ω ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS